HAKKIMIZDA

EZGİ EZDAR ONUR

EZGİ EZDAR ONUR

Design Mesh Innovation Lab kurucusu Ezgi Ezdar Onur, endüstriyel tasarımcı olarak başladığı kariyerine bir süre Türkiye ve Hindistan’da şehir mobilyaları, sistem tasarımı, medikal ürün gibi farklı alanlarda yaptığı çalışmalarla devam etmiştir. Ardından Teknopark İzmir ve TİM-TEB Girişim Evi’nde girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik İnovasyon Merkezi, Atmosfer TTO’nun kurulması gibi projeleri gerçekleştirmiş, Anadolu’nun farklı şehirlerindeki üniversitelere ve startuplara giderek eğitimler vermiş ve danışmanlık yapmıştır.

Şu anda Design Mesh’te girişimciler ile orta ve büyük ölçekli firmalara yönelik kullanıcı deneyimi ve tasarımcı düşünce çalışmalarını yürütmekte, bir yandan Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu İzmir Şubesi’nde yönetim kurulundaki görevine devam etmektedir.

ERHAN ÜNLÜ

ERHAN ÜNLÜ

Almanya doğumlu olan Erhan Ünlü, Dokuz Eylül üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulunda eğitimine devam etmiştir. Turizm sektöründe iş hayatına başlamış olup sektörde işletmecilik ve yöneticilik yaptıktan sonra 1998 yılında denizcilik sektörüne yönelmiştir.

Halen bu sektörde ticari faaliyetlerine devam etmekte olup Shipeq ve DBluemart markaları ile girişimcilik hayatına başlamıştır.

FATMA HACIOĞLU

FATMA HACIOĞLU

Fatma Hacıoğlu, Bulgaristan doğumlu olup Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunudur. İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamlamış olup, doktora eğitimine devam etmektedir.

2013-2017 yılları arasında Yaşar Üniversitesi Girişimcilik Koordinatörü olarak ekosistemde çalıştıktan sonra kendi şirketini kurarak farklı ölçeklerdeki KOBİ’lere ve startuplara iş geliştirme alanında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Bugüne kadar 80’den fazla KOBİ ve startup ile çalışmanın yanı sıra 2 ayrı girişimi daha vardır.

MAHİR PALABIYIK

MAHİR PALABIYIK

Mahir Palabıyık, İzmir doğumlu olup İktisat Fakültesi mezunudur. Üniversiteden sonra Strasbourg Marc Bloch Üniversitesinde eğitimine devam etmiştir. Pastaport markası ile girişim dünyasına adım atmış olup 2012 yılında ise İnce Fikirler markasını yaratarak 100’ün üzerinde ulusal markaya danışmanlık hizmet vermeye devam etmektedir.

Maya ile devam eden girişim yolcuğunda kurucu ortağı olduğu 3 ayrı girişimi daha vardır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X