MAYA GİRİŞİM

UX & UI Laboratuvarı
Maya Girişim Lab

UX & UI Laboratuvarı

Ürün prototipi geliştirme, kullanıcı deneyiminin problem çözmeye etkisi, görsel çözümlemeler ve hızlı akış gibi ana başlıkların olduğu pek çok konuda girişimcilere ve özel sektöre hizmet vermektedir.

Son teknoloji ile donatılmış (Eyetracking vb.) laboratuvarda sektörden kıdemli profesyonellerin de katılımıyla çeşitli dijital platformlarda (mobil, web vb.) kullanıcı deneyimi araştırmaları yapılarak, katılımcılara kullanıcı gözünden bakarak çözümler üretilmesi hedeflenmektedir.

Youtube Studio Class
Maya Girişim Lab

Youtube Studio Class

Maya Girişim merkezi; girişimci adaylar ve coworking katılımcıları için yenilikçi ve üretim odaklı Youtube Class eğitimleri verir. Kamera, tripod, aydınlatma, ses yalıtımı gibi ekipmanlar tedarik edilir.

Uygulamalı olarak düzenlenecek seminer ve workshoplar ile katılımcılar yeteneklerini burada tecrübe edebilecekler. Çok isterlerse Youtuber olup buradan bir girişim bile çıkarabilirler!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X