Paylaşırken Büyüyün

Teknolojiden tasarıma, sanattan spora, tarımdan ticarete pek çok farklı konuda girişimi destekleyerek İzmir’deki start-up ekosistemine yeni bir bakış getiren Maya Girişim Merkezi’nin desteğini arkanızda hissederek şirketinizi yaratıcı bir çalışma ortamında büyütün.

Büyürken Keşfedin

Maya Girişim Coworking’deki UX/UI laboratuvarı ve YouTube Studio ile ister markanızı ister ise ürün ve hizmetlerinizi geliştirecek altyapıya erişerek yeni fırsatları keşfedin.

Keşfederken Kazanın

İzmir’in dinamik sosyal hayatına sadece bir adım uzakta, İzmir’in kalbi Alsancak’ta bir ofise sahip olmanın avantajlarını size uygun çözümlerle yaşayın!

Fikirlerine yeni soluk vermiş girişimcilere yönelik seminerler ve organizasyonlar düzenleyip çekirdekten eğitimler gerçekleştiren, girişimcileri yatırımcılarla buluşturan ve destek verdiği girişimlerin gelişmesi için danışmanlık görevi üstlenen
Maya Girişim Merkezi çatısı altında hizmete başlayan Maya Girişim Coworking,
şirketini büyütme idealiyle hareket eden girişimcilere İzmir Alsancak’ta yepyeni bir ofis deneyimi sunuyor!

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

İhtiyacınıza Göre Çözümler

Hazır Ofis

İhtiyacınıza göre şekillendirebileceğiniz tam donanımlı hazır ofisler ile hiç gecikmeden işinize odaklanmaya başlayın.

Paylaşımlı Ofis

Sakin ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir paylaşımlı ofis deneyimi ile Alsancak’ta istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir çalışma ortamına sahip olun.

Toplantı Odası

Müşterileriniz, çalışanlarınız veya saha ekibiniz ile yapacağınız toplantıları şehrin kalbine taşıyarak ihtiyaç duyduğunuz tüm donanımlara sahip profesyonel bir toplantı atmosferi yakalayın.

Etkinlik Alanı

Lansmanlarınız, basın toplantılarınız, sergi veya eğitimleriniz için ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan XXX metrekarelik alanımızda profesyonel etkinlikler düzenleyin.

Maya Girişim Coworking’de Ne Var?

Dinamik
Girişim Ekosistemine Erişim

Hızlı İnternet

Modern ve
Yaratıcı Çalışma Ortamı

Kolay Ulaşım

Etkinliklere Erişim

Toplantı Odası

İkram ve Atıştırmalıklar

Yazıcı

Günlük Temizlik

Teras Alanı

Kalabalıktan Uzak
Çalışma Ortamı

Eğitimler ve Seminerler

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X